Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
En Etkili Erken Boşalma Tedavileri

Penis Boyu Büyütme 2022

Penis boyu büyütme ameliyatı sayesinde penis boyunda etkili bir oranda büyüme yaşanılmaktadır. Bu durum son zamanlarda penis uzatma ameliyatlarına olan ilgiyi de arttırmaktadır. Üstelik günümüzde yapılan penis boyu ameliyatları hasta konforu açısından oldukça etkilidir. Bu da tedavi sürecinin de çok daha kısa bir sürede tamamlanmasını mümkün kılmaktadır.

Cinselliğin tabu olarak görüldüğü yıllar artık geride kaldığı için erkeklerde hanımlarda yaşadıkları işlev bozukluklarında doktorlardan yardım almaktadırlar. Özellikle erkekler penis uzatma ve penis kalınlaştırma operasyonlarıyla kendilerinin sosyal hayatlarında çekingen olmalarına neden olan bozukluklara kolayca çözüm bulabilmektedir.

Her ne kadar yapılan penis boyu büyütme ameliyatları kısıtlı miktarlarda büyüme ve uzama sağlasa da birçok erkek operasyonlar sonunda ortaya çıkan sonuçlardan memnun olmaktadır. Bunun yanında erkekler penis estetiği konusunda da doktorlara başvurmaktadır. Burada alanında uzman olan bir ekipten destek almak en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sünnet sırasında yapılan hatalardan dolayı peniste ki şekil bozukluklarının telafi edilmesi, penis kökünde ki fazla yağların alınma ya da testis torbasının geriye çekilmesi, peniste ki eğriliklerin düzeltilmesi gibi cerrahi işlemlerle kişiye sorun olan ve onun psikolojisini olumsuz etkileyen birçok problem giderilebilmektedir. Bundan dolayı penis büyütme operasyonu beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Penis Boyu Büyütme Ve Uzatma Ameliyatı

Her cerrahın farklı farklı şekillerde yapmayı uygun gördüğü ve operasyonda yapılacak işlemlerin cerrahın uzmanlığına göre değiştiği penis boyu büyütme ameliyatlarında genel anestezi kullanılmaktadır. Operasyon süresi yapılacak işlemlere göre değişmekle birlikte yaklaşık 2 saat civarında sürmektedir. Bu operasyonlar penisin vücut içinde kalan kısmının dışarı çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yaklaşık 2-4 cm arası uzama sağlanmaktadır.

Bu operasyonlarda uygulanan prosedür penisin vajene girerken belirli bir açı ile durmasını sağlayan asıcı bağların kesilmesi şeklindedir. Bağların yaklaşık yüzde 80’i kesilir. Bazı hekimler kesilen kısmın yeniden birleşmemesi için araya bir ek parça koymayı tercih etmektedir. Bunun yanında penis kökünde bulunan yağlarda çekilir ve penis kökünde ki gömülü olan kısımda açığa çıkarılır. Böylece asgari uzama sağlanmış olur.

Penis Boyu Büyütme Ve Normal Penis Boyutları

Birçok erkek penis boyunu ve kalınlığını oldukça önemsemektedir. Esasında boyutlar mutlu bir cinselliğin anahtarı değildir. Mutlu bir cinsellik partnerlerin aralarında ki uyumla mümkün olur. Ama yine de penis boyutlarını kafalarında bir sorun haline getiren erkekler için söyleyebileceğimiz cinsel birliktelik için 10 santim uzunluğunda bir penis yeterli olacaktır. Penis boyu ırka, genetiği, geçmiş dönemlerde yaşanılan hastalıklara göre farklılık gösterebilmektedir.

Genelde sönük haldeyken normal bir penis 5-6 santim boyutlarında olmaktadır. Ereksiyon halinde ki normal bir penisin boyu da 13-16 santim arasında olabilmektedir. Ereksiyon halinde ki bir penisin kalınlığı ise 11-12 santim arasında olabilmektedir. Bu eğer penisiniz bu boyutlardaysa tavsiyemiz penis büyütme ameliyatı gibi operasyonları düşünmemeniz ve psikolojik bir destek almanız yönündedir.