Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis uEtkili Penis Ameliyatları 2022zatma ameliyatı

Penis Büyütme Ameliyatı 2022

Penis büyütme ameliyatı titiz bir sürecin bulunduğu bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde teknolojinin de sunduğu imkanlarla beraber penis büyütme ameliyatı sorunsuz ve kolay yapılabilir hale gelmiştir. Penisinin cinsel hayatı için yeterli olmadığını düşünen erkeklerde bu nimetlerden faydalanmaktadır. Bunun yanında erken boşalma gibi cinsel hayatı olumsuz etkileyen sorunlardan kurtulmak içinde birçok erkek tıbbi imkanlardan yardım almaktadır. Böylece çiftlerin cinsel hayatı çok daha mutlu geçmektedir.

Genelde tıbbi bir müdahale yapılmadan önce mutlaka genel kontroller yapılır ve kişinin böyle bir operasyona ihtiyacı olup olmadığı araştırılır. Çünkü ereksiyon halinde 12 santim civarında bir penis kalındığı ideal olarak kabul edilir. Ama bazen erkekler izledikleri porno filmlerin etkisinde kalarak penis boyları ve kalınlıkları konusunda olumsuz yargılar geliştirmekte ve mutsuz olmaktadır. Bu tür bir yanılgıyla gelen hastalara genelde ilk önce psikolojik destek almaları tavsiye edilmektedir.

Penis uzatma ameliyatının başarılı olması için alanında uzman olan bir hekimden hizmet almak şarttır. Bununla birlikte bu tür ameliyatların yapıldığı kliniklerin uygun ortama sahip olması gerekmektedir. Ayrıca burada penisteki sorunun isabetli bir şekilde tespit edilmesi demek operasyonun çok daha başarılı sonuçlanmasını da mümkün kılacaktır.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Birçok erkek cinsel birleşme sırasında penis kalınlığının partneri tatmin etmede önemli rol oynadığını düşündüğünden penislerini kalınlaştırma operasyonu yaptırmak istemektedir. Yapılan işlem yaklaşık yüzde 20 oranında penisin kalınlaşmasını sağlamaktadır. Eğer operasyonda kişinin kendisinin vücut yağları kullanılırsa zamanla vücut bu yağların bir kısmını emdiğinden ve hacim düştüğünden dolayı operasyonun tekrarlanması gerekebilmektedir. Bu nedenle penis büyütme ameliyatı için farklı yöntemler ve malzemeler kullanılabilmektedir.

Yapılan işlemlerde penise kesi atılmadan özel enjektörler yardımıyla yağ ya da vücut tarafından emilmeyen yada herhangi bir yan etki göstermeyen dolgu malzemeleri kullanılmaktadır. Bunun haricinde doku nakledilmesiyle de penis kalınlaştırılmaktadır. Bunun için alınacak olan dokular vücudun görülmeyen noktalarından seçilmektedir. Doku nakli sonrasında hacim kaybı yaşanmaması bu yöntemin en büyük artılarındandır.

Penis Büyütme Ameliyatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Birçok doktorun genel anestezi kullanılarak yapılmasını uygun gördüğü penis kalınlaştırma işlemi lokal anestezi ile de yapılabilmektedir. İşlem sonrası hastanın takibinin yapılabilmesi için bir gün hastane de kalması istenmektedir. Yapılacak olan işlemlerden önce mutlaka kişilerle bir mülakat yapılır ve onların beklentileri öğrenilir. Eğer hasta çok daha fazla beklenti içindeyse bu noktada psikolojik destek almadan operasyona alınmaz.

Genelde bu tür operasyonlar mikro penis problemi gibi sorunlar nedeniyle cinsel ilişkiye girmekte zorlanan kişilere uygulanmaktadır. Fakat penisinin boyutları ya da kalınlığı yüzünden cinsel hayatında yeterince mutlu olamayan ve psikolojik sorunlar yaşayan kişilere de bu tarz operasyonlar uygulanabilmektedir. Böylece kişilerin cinsel hayatları çok daha kaliteli bir hale gelirken, kişi bu konuda yeniden özgüven kazanmaktadır.