Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin

Penis Büyütme Teknikleri 2022

Penis büyütme teknikleri 2022 nelerdir? En etkili penis büyütme yönteminin ameliyat olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Süspansör Ligaman Bağlantısı Kesme ve Peno – Skrotal Plasti yöntemleri akla ilk gelen yöntemler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Her iki yöntemin de penis boyu uzatma konusunda nitelikli bir performansı ortaya koyduklarını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Yine yağ enjeksiyonuyla penis kalınlaştırma yöntemi de son zamanlarda sıklıkla tercih edilen teknikler arasında yer almaktadır.

Penislerinin büyüklüğü ve kalınlığı konusunda yetersiz olduklarını düşünen ve bunu düzeltmek isteyen erkekler penis büyütme teknikleri gibi bazı yöntemlere başvurabilmektedir. Fakat bu tür çabaların çoğu ya sonuç vermemekte ya da yetersiz sonuç vermektedir. Bu nedenle yapılacak en doğru adım bir üroloji uzmanına danışmak olacaktır. Uzmanlar yaptıkları tetkiklerden sonra sizi en doğru tedaviye yönlendirecektir.

Şu an uzmanların kendilerini yeterli hissetmeyen erkeklere önerdikleri penis uzatma ve penis kalınlaştırma ameliyatlarıdır. Bu operasyonlar konusunda da gerçekçi olmakta fayda vardır. Çünkü bu operasyonlar kısıtlı miktarlarda sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Yapılacak olan operasyonların herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Modern yöntemler kullanıldığından operasyon sonucunda büyük isler kalmaz. Kişi kısa sürelerde hayatlarına dönebilir.

Penis Büyütme Teknikleri Ve Ameliyatı

Kişilerin penislerinin çok daha kalın görünmesini sağlayan penis ameliyatı2 saat gibi sürelerde biten bir operasyondur. Operasyon sonrası ereksiyon olamama ya da hissizlik gibi sorunlar olmaz. Operasyon sonrasında kişiler isterse evlerine dönebilirler. Fakat doktorlar bir gün hastanede yatmayı tavsiye etmektedirler. Operasyon ardından ağrı acı gibi problemler oluşmaz. Bir süre yağ alınan noktalarda morluklar olabilir.

Penis kalınlaştırma operasyonlarında öncelikle kişinin bel ya da göbek bölgesinden yağlar çekilir. Bu yağlar daha sonra enjeksiyona uygun hale getirilerek kişinin penisinde uygun noktalara özel cihazlarla enjekte edilir. Herhangi bir kesi açılmadığından dolayı iyileşme süresi oldukça kısa olur. Genelde kendi yağ kullanıldığında bu yağların yüzde 40’lık kısmı vücut tarafından emildiğinden doku nakli ya da dolgu malzemeleri ile de enjeksiyon yapılabilmektedir.

Penis Büyütme Teknikleri İle Ameliyatı Sonrası Dikkat Edilecekler

Operasyon sonrası büyük yan etkilerin görülmediği penis büyütme teknikleri sonrası doktorun talimatına uymak oldukça önemlidir. Genelde yapılan operasyon sonrası iyileşme süreci kısa olsa da pansuman gerektiren bölgelerin pansumanına dikkat etmek enfeksiyonun önlenmesini sağlayacaktır. Doktorlar bunun önüne geçmek için antibiyotik kullanımı da isteyebilmektedir. Ameliyat sonrası yağ alınan bölgelere masaj yapmak süreci çok daha rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

Yine birçok hastanın bu ameliyat sonrası en merak ettiği konu cinsel hayatlarına ne zaman dönecekleri olmaktadır. Bunun için yaklaşık 3 hafta beklemek gerekebilmektedir. Bazı durumlarda ilk günlerde erekte olunduğunda ağrı olabilmektedir. Bu gibi durumlar oldukça normal kabul edilmekte ve hasta isterse ağrı kesici verilebilmektedir. Ameliyattan 6 ay sonra asıl sonuçlar belli olduğundan ilk dönemler oluşan şişlikler hastayı yanıltmamalıdır.