Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis Estetiği Ameliyatı Nedir 2022

Penis Estetiği Ameliyatı Nedir 2022

Penis estetiği ameliyatı nedir 2022 yılı içerisinde bu sorunuzu en güncel şekilde cevaplayacağız. Penis görüntüsünde çok daha etkileyici bir görsellik yakalamak isteyen erkeklerin başvurduğu oldukça etkili olan bir uygulamadır.

Bir dizi konjenital faktörü düzeltme sağlanır. Bunun dışında zamanla ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırmak için penisin görünümünü değiştirme sürecine penis estetiği denir. Bu prosedürler sanıldığının aksine kişinin cinsel sorunlarını gidermez.

Sadece estetik kaygıları ortadan kaldırır. Karşı tarafın cinsel birliktelikte doyum sağlanması amaçlanır. Yapılan işlemler çok çeşitlidir. Penisin eğriliğini giderme operasyonu, penis uzatma ve kalınlaşma bunlardan en ünlü ve etkili olanlarıdır.

Yapılan operasyonlar sonucunda kişide psikolojik sorunlara neden olan koşullar aşılmış olur. Estetik kaygıları olan insanlar kendilerini çok daha memnun hissederler. Kişinin cinsel yaşamı çok daha mutlu olurken, yaşam kalitesi bununla orantılı olarak artar.

Genel olarak, penislerinin görünümünü değiştiren insanlar sosyal yaşamlarında çok daha özgüvenli olurlar ve cinsel olarak daha aktif olmaya başlarlar. Son yıllarda penisi büyütmek isteyenler için çeşitli egzersizlerin varlığı hakkında kolayca konuşmak mümkündür.

Penis Estetiği Ve Büyütme Egzersizleri

Penis estetiği ve büyütme egzersizleri, penisin büyük olmadığını düşünen kişiler tarafından merak edilmektedir. Büyütme egzersizleri ile penisinizde net bir sonuç alamayacağınızı belirtmek isteriz. Yaşanılan en etkili değişimin bile kalıcılığı söz konusu olmaz.

Kalıcı bir penis estetiği için ameliyat olma şartınız mevcuttur. Penis egzersizlerini yapma konusunda netseniz mutlaka bir doktor önderliğinde egzersizlerinizi gerçekleştirin. Penise zarar vermemek için bu oldukça önemlidir.

Penis Büyütme

Kalıcı ve etkili bir çözüm için birçok uzman tarafından önerilen penis büyütme, yağ enjeksiyonu, doku transferi veya dolgu enjeksiyonlarıdır. Tüm bu ameliyatlarda anestezi kullanılır. Bazı durumlarda doktorlar ameliyattan sonra ilaç önerebilir.

Belli bir süre içerisinde hiçbir spor girişiminde bulunmayın. Aynı zamanda cinsel ilişki beli bir süre yasaklanacaktır. Alanında uzman bizlerden bu işlemleri yaptığınız taktirde işlemlerden sonra duyu, his kaybı gibi sorunlar yaşanmayacaktır. Bu etmenlerin zarar uğramaması için doktor çok önemlidir.

Yağ enjeksiyonu sırasında hastadan alınan yağ önce yıkanır, kullanıma hazır hale getirilir ve penise enjekte edilir. Dolgu enjeksiyonu, kişinin penise enjekte ettiği yağlardan değildir. Burada alerjiye neden olmayan ve vücut tarafından emilemeyen malzemeler kullanılır.

Doku transferi sırasında, doku parçaları penisin belirli noktalarına taşınması ile gerçekletilir. Bu işlemler için bizlerden bir randevu talep edebilirsiniz.