Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Güncel Penis Eğriliği Tedavisi

Güncel Penis Eğriliği Tedavisi

Güncel penis eğriliği tedavisi için birkaç farklı yöntem vardır. En yaygın tedavi cerrahidir. Ameliyat, penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini veya düzleştirmek için çeşitli yöntemleri içerir. Diğer tedaviler, penisi daha düz hale getirmek için kolajen veya yağ enjeksiyonlarını veya penisi zamanla germek için penis traksiyon cihazı adı verilen bir cihazı kullanmayı içerir.

Penis eğriliği tedavi edilmezse cinsel ilişki sırasında ağrıya ve zorluğa neden olabilir. Bununla birlikte, birkaç tedavi seçeneği mevcuttur. En yaygın tedavi eğriliği düzeltmek için cerrahidir.

Güncel Penis Eğriliği Tedavisi

Penis Eğriliği Erkeklerde Neden Oluşur?

Erkeklerde penis eğriliği sık görülen bir fiziksel özelliktir ve penisin içe doğru kıvrılmasıyla oluşur. Bu genetik faktörler, çevresel etkiler (obezite gibi) ve çeşitli tıbbi durumlar dahil olmak üzere bir dizi nedenden dolayı meydana gelebilmektedir.

Penis eğriliği erkeklerin cinsel yaşamlarını, özgüvenlerini ve genel yaşam kalitelerini olumsuz etkiler. Penis eğriliği hakkında bilgi sahibi olmak, bu sorunu çözmek ve cinsel yaşamınızı iyileştirmek için ihtiyacınız olan yardımı alabilmeniz için önemlidir.

Penis Eğriliği Belirtileri Nelerdir?

Penis eğriliği, penisin gövdesinin bir tarafa veya diğer tarafa eğildiği bir penis deformitesidir. Eğrilik, ereksiyon sırasında penis anormal şekilde büküldüğünde ortaya çıkabilir veya her zaman erkekte mevcut olabilir.

Durum cinsel ilişki sırasında zorluğa neden olabilir ve idrara çıkmayı zorlaştırabilir. Semptomlar ayrıca ağrı ve şişlik içerebilir. Tedavi seçenekleri eğriliğin şiddetine göre değişir. Bazı durumlarda ameliyat gerekli olabilir.

Güncel Penis Eğriliği Tedavisi

Güncel Penis Eğriliği Tedavisi

Penisinizin eğriliğinden memnun değil misiniz? Güncel penis eğriliği ameliyatı için iyi bir aday olabilirsiniz. Bu ameliyat penisinizdeki eğriliği düzeltmek için bulunmuştur ve size daha düz, daha estetik bir penis görünümü sağlar.

Penis eğriliği ameliyatı güncel bir prosedürdür. Oldukça güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmış bir ameliyat yöntemidir. Ameliyat, penisin üst kısmı boyunca uzanan bağdan fazla dokuyu çıkararak penis eğriliğinin düzeltilmesini içerir. Bu bağ, penisin bükülmesine neden olmaktan sorumludur.

Ameliyat genellikle penis uzatma prosedürü veya penis genişletme prosedürü gibi diğer prosedürlerle birlikte gerçekleştirilir. Bu, cerrahların penisin hem uzunluğunu hem de genişliğini düzeltmesini sağlar. Penis hakkında istediğiniz tüm işlemler için bizlerle iletişime geçiniz.