Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Güncel Penis Kalınlaştırma Ameliyatları 2022

Penis Uzatma Operasyonu

Penis uzatma operasyonu olarak da adlandırılan penis büyütme ameliyatı, penisin uzunluğunu uzatan ve penisin çevresini kalınlaştıran plastik bir cerrahi işlemdir. Eskiden sadece kadınlar tarafından görünüşü rahatsız olan bölgeler için tercih edilen estetik operasyonlar, günümüzde erkekler arasında da büyük talep görüyor.

Sadece kadınlar değil, erkekler de estetik operasyonlarla oldukça fazla ilgilenmeye başladı. Ayrıca yüz ve vücut estetiğinin yanı sıra genital estetik operasyonlar da artık daha popüler hale geldi. Penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı, penisinin uzunluğundan veya kalınlığından memnun olmayan veya bu rahatsızlıkları gidermek için her ikisinden de memnun olmayan kişiler için yapılan estetik bir ameliyattır.

Normal Bir Erkeğin Cinsel Organ Boyu Kaç Santimetre Olmalı?

Normal penis büyüklüğü ırka, ülkeye veya bölgeye göre değişebilse de 11-17 cm uzunluk normal kabul edilebilir. Ereksiyonda olan bir penis 11-17 cm aralığındaysa bu normal kabul edilir. Bunun sebebi ise bir kadının vajinası ortalama olarak neredeyse aynı uzunlukta olmasıdır.

Penis Uzatma Yöntemleri

Penis uzatma yöntemleri arasında çeşitli ilaç, hap, vakum pompası gibi etmenlerde yer alsa da, bu gibi şeyler sağlığınıza zarar verir ve kısa süreliğine etki yaratır. Burada en kalıcı çözümler cerrahi operasyonlardan geçmektedir. Penisinizin uzaması için yapılan işlemlerden sonra herhangi bir problem yaşamazsınız.

Ameliyattan belirli bir gün sonra cinsel ilişkiye başlamanız gerekir. Bu süreden sonra tek yapmanız gereken özgüvenli bir şekilde ilişkinizi tamamlamak olacaktır. Bu operasyonlar için mutlaka Google ile sitemize giriş yapın ve bizimle iletişime geçin. Sonrasında kliniğimize randevunuz oluşturulur ve gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Büyük Penisli Erkek Nasıl Anlaşılır?

Büyük penisli erkeğin anlaşılma yöntemi vardır. Kızlar ve kadınlar yeni bir erkekle tanıştığında istemeden akla gelen sorulardan biri sevgilisinin veya eşinin penis büyüklüğüdür. Uzun burunlu bir adamın büyük bir penisi vardır, büyük ayakları olan bir adamın büyük bir penisi vardır, uzun boylu erkeklerin büyük bir penisi vardır gibi hiçbir doğruluğu olmayan şehir efsanelerine inanmayın.

Bu anlamda erkeğinin penis boyutunu merak eden kişiler erkeğin yüzük parmağına dikkat etmelidir. Yüzük parmağı, işaret parmağından daha uzunsa bu erkeğin penisi daha uzundur. Eğer kısaysa penis boyutu kısadır. Bunun ile birlikte orta parmağa eşit olan yüzük parmağına sahip olan erkek, 18 cm ve üstü bir penise sahip olması muhtemeldir.