Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis Sertleşme Sorununun Etkili Güncel Çözümü 2022

Penis Boyu Uzatma Egzersizleri Resimli

Penis boyu uzatma egzersizleri resimli bir şekilde olması bu konuda sizleri daha bilinçli yapacaktır. Bazı kişilerin psikolojik ve estetik açıdan penis büyüklüğü ile ilgili problemleri olması normaldir. Bu soruna sahip birçok erkek vardır. Özellikle penis büyüklüğünü ölçtükten sonra ortalamanın altında bir değere rastlayan kişiler hem cinsel yaşamlarında hem de sosyal yaşamlarında bu konuda sorun yaşarlar.

Penis büyüklüğünden memnun olmayanlar, penis büyüklüğünü arttırmayı veya kalınlığını arttırmayı tercih ettikleri penis büyütme egzersizleri ile kısa süreliğine yani kalıcı olmayan bir başarı yakalamış olurlar.

Penis Büyütme Egzersizleri

Penis büyütme egzersizleri için bazı tüyolar vereceğiz. Başparmak ve işaret parmağı egzersizine bakalım. Burada başparmak ve işaret parmağı ile yaptığınız bu egzersiz söz konusudur. Penisinizi yarı dikken aşağıdan yukarıya doğru ovalamanız gerekmektedir. Bu işlem penisinizin kan dolaşımını hızlandırır ve oradaki dokuyu genişletir.

Kegel egzersizi bir diğer bilinen egzersizlerden biridir. Bu egzersizin çoğunlukla kadınlar tarafından vajina genişlemesini önlemek için kullanıldığını söylese de, erkekler de kegel egzersizini kullanabilir. Kegel egzersizi için pelvik bulunur ve pelvik taban kaslarınızı sıkmanız gerekir.

Burada yapılan kasılma üç saniye tutulmalı. Sonrasında ise üç saniye dinlenilmeli. Bu işlem peş peşe birkaç kez denenmelidir. Bu egzersizler otururken, ayakta dururken veya yürürken yapılabilmektedir. Günde en az 3 kere yapmalısınız.

Kegel Egzersizi Ne Zaman Yapılır?

Kegel egzersizini ne zaman yapmam gerekir gibi sorularınız varsa, aşağıda verdiğimiz durumlar neticesinde kegel egzersizlerini yapabileceğinizi söyleyebiliriz;

  • Dişlerinizi fırçalarken kegel egzersizi yapabilirsiniz.
  • İdrar yaptıktan sonra, son damla idrardan kurtulmak için kegel egzersizi yapılabilmektedir.
  • Kegel egzersizlerinizi hapşırma, öksürme, gülme veya ağır kaldırma gibi karın bölgesinde bir bası uygulayan herhangi bir faaliyetten hemen önce yapabilirsiniz.

Cerrahi Penis Büyütme Yöntemleri

Cerrahi penis büyütme yöntemleri en kalıcı olan sonuçları sizlere sağlar. Bu şekilde penisinizde bir büyüme meydana gelir. Sizin burada sürekli yapmanızı gerektiren hiçbir unsur meydana gelmez. Tek yapmanız gereken şey doktorunuzu bulup, kendinizi doktorunuza teslim etmeniz olacaktır.

Penise yağ enjeksiyonu ile peniste bir büyüme gözlemlenir. Penisin deri dokusunun altına kendi vücudundan yağ dokusu enjekte edilerek penisin hacmi hem boy hem de kalınlık olarak arttırılabilir. Bu tek işlem en dayanıklı ve sağlıklı yöntem olma özelliğine sahiptir. Bu gibi yöntemler ve egzersizler ile peniste istenilen değişikler kalıcı, geçici, kısa vadede veya uzun zamanlar neticesinde kendini gösterir.