Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin

Güncel Penis Büyütme Yöntemleri 2022

Güncel penis büyütme yöntemleri 2022 yılı içerisinde bilgilendirmeler yapacağız. Penis büyütme konusu üzerinde birçok yöntem ve tekniğe rastlamak mümkündür. Bu yöntem ve tekniklerden en etkili olanı ise, penis ameliyatlarıdır. Penis ameliyatları kısa süre içerisinde etkili sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar.

Güncel Penis Büyütme Yöntemleri 2022

Penis büyütme ameliyatı yeni bir işlem değil ancak son yıllarda penis büyütme ameliyatı işleminden faydalanan erkeklerin sayısında önemli bir artış meydana geldi. Birçok erkek, daha büyük bir penis elde etmek için ameliyatı bir araç olarak görse de, ameliyat gerektirmeyen başka yöntemler de vardır. Fakat bu yöntemler ameliyat kadar hızlı gelişmez ve kesinliği mevcut değildir. Bu yazımızda, çeşitli penis büyütme yöntemlerini ve her yöntemle ilişkili riskleri ve faydaları keşfedeceğiz.

Güncel Penis Büyütme Yöntemleri 2022

Penis Ameliyatları

Penis ameliyatları alanında uzman doktorlar tarafından, steril ortamlarda gerçekleşir. Diğer yöntemlerde ise bu durum söz konusu değildir. Riskleri büyük olan yöntemlerdir. Bu açıdan imkanı olan erkek hastalarımız kendilerini riske atmadan, penis estetik ameliyatlarına başvurmalıdır.

Penis Pompası

Penis büyütmenin popüler bir yöntemi, penis pompalarının kullanılmasıdır. Penis pompaları, penisin üzerine yerleştirilen ve vakum sızdırmazlığı oluşturan cihazlardır. Bu vakum basınç oluşturur ve penis dokularının genişlemesine neden olur.

Bu yöntem bazı erkekler için birkaç dakika etkili olsa da, son derece tehlikelidir. Penis pompası kullanmanın tehlikelerinden biri, penisteki kan damarlarının patlamasına neden olmasıdır. Yanlış kullanımı ile penis ciddi hasar alır.

Penis Büyütmek İçin Egzersizler

Penis büyütme egzersizleri dendiğinde ilk akla gelen ve en sık kullanımı gerçekleşen, “kegel” egzersizi akla geliyor. Bu egzersizler aralıksız yapılmalıdır. Her gün belirli setler halinde, saat aralığı ile yapılmalı. Fakat işin olumsuz yanı şudur ki, herhangi bir kesinliği söz konusu değildir. Yani bu kadar uğraştan sonra hiç sonuç almayabilirsiniz. Birkaç ayda alınan sonuçlar ise pek bir değişikliğe vesile olmaz.

Güncel Penis Büyütme Yöntemleri 2022

Penis Büyütmek İçin İlaç Kullanımı

Penis büyütmek için ilaç kullanımı fikri çoğunlukla İnternetteki reklamlardan ötürü akıllara gelmektedir. Bizim burda size tek uyarımız, her gördüğünüz reklama inanmamanız gerektiğidir.

Çoğu reklam sadece kar gütme amacı ile yapılmaktadır. İçeriği bilinmeyen ürünler sadece penis sağlığınızı bozmakla kalmaz, aynı zamanda tüm vücut sağlığınıza da zarar verir. Özellikle kalp ve böbrek gibi organlar için tehlikelidirler. Doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanmayın.

Bizim sizlere bu konudaki tavsiyemiz fazla kilonuz varsa, bu kilolarınızdan kurtulmanızdır. Özellikle karın bölgesinde fazla olan yağ dokuları, penisin işlevini ve boyutunu etkiler. Diyet ve spor ile sağlığınızı mutlaka koruyun.

Hızlı, kesinliği kanıtlanmış ve sağlığınızı bozmayacak penis büyütme yöntemini arıyorsanız, bu aşamada penis ameliyat estetiklerine başvurmanız en doğru karar olacaktır.