Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis Sertleşme Sorununun Etkili Güncel Çözümü 2022

Penis Ameliyatı

Penis ameliyatı, çoğu hastamızın bildiği üzere ülkemizde yaklaşık 20 yıldır yapılmaktadır. Ameliyat işlemini gerçekleştiren hekimler bu alanda uzmandırlar. Bu uzman kişiler bu işlemleri sadece stabil bir ortamda yapabilmektedir. Çoğu hastamızın bildiğinin aksine penis ameliyatının riskleri oldukça düşüktür. Her ne kadar riski az olsa da burada iyi bir doktor bulmak en önemli kavramdır. İlgili alanda uzman bir doktor tarafından bu işlemlerin yapılması gereklidir.

Standart Penis Büyüklüğü

Standart penis büyüklüğü, kesin ve net bir şekilde söylenebilecek bir ölçü değildir. Her erkeğin penis yapısında çok farklı değişiklikler gözlemlenir. Bu değişiklikler göze alındığında sadece ortalama olarak bir boyut söylenmesi mümkün kılınır.

Penis boyutları ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Türkiye’de ve bazı ülkelerde, ereksiyon halindeyken penisin standart uzunluğu 12-14 santimetre arası olarak kabul edilir. Bilimsel olarak tespit sırasında penis büyüklüğü için 13 santimetre normal kabul edilmiştir.

Bu ölçülerden küçük santimetresi olan penisler, küçük bir penis büyüklüğü yani mikropenis problemi olarak kabul ele alınır. Türkiye’de penis uzatma ve penis kalınlaşma işlemi erkeklerin önemli bir bölümünün tercih ettiği yöntemdir.

Penis Büyütme Ameliyatı Çeşitleri

Penis büyütme ameliyatı çeşitleri insanlar tarafından bir tane olarak bilinmektedir. Fakat ameliyat tek bir tipten ibaret değildir. Ülkemizde en sık yapılan penis büyütme işlemi cerrahi bir işlemdir. Bu cerrahi seçenek sayesinde hem penis boyutunda hem de penis kalınlığında artış yaşanmaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı Tehlikeli Mi?

Penis büyütme ameliyatı tehlikeli mi sorusunun cevabı hayırdır. Burada sanılanın aksine penis büyütme işleminin tehlikeli bir cerrahi işlem olmadığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere her türlü ameliyatta ufak çaplıda olsa riskler vardır.

Bunun ile birlikte penis ameliyatında da oluşabilecek bazı riskler vardır. Bu riskleri şöyle sıralayabiliriz; kanama, enfeksiyon, dikiş açılması. Bu gibi risklerin ortaya çıkması son derece düşüktür. En sık kafa karıştıran etmenlerden biri penis ameliyatının cinsel işleve zarar verebileceği kanısıdır. Penis ameliyatı penisin cinsel işlevine, çocuk sahibi olma yeteneğine herhangi bir zarar vermez. Sizlerde bu ameliyattan yararlanmak istiyorsanız, mutlaka bize ulaşın.