Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Etkili Penis Ameliyatları 2022

Penis Ameliyatı 2022

Penis ameliyatı 2022 yılı içerisinde gelişmeler devam etmektedir. Bizler son teknolojiyi kullanarak bu işlemleri tarafınıza yapmaktayız. Penis ameliyatı, kısa penis büyüklüğünün yarattığı olumsuz etkilerden dolayı oldukça popüler hale gelmiştir.

Penisin küçük olması erkeklerde strese ve özgüven eksikliğine yol açabilecek olan en etkili sorunlardan biridir. Aslına bakacak olursak çoğu erkeğin penis büyüklüğü normal sınırlar içerisindedir. Ancak boyutu normal olmasına rağmen, penislerin büyüklüğünün çok üst sınırlarda algılanması neticesi ile küçük olduğuna inanılır.

Son yıllarda kullanılan penis plasti ameliyatları ile hem penis büyütme hem de penis kalınlaştırma işlemleri yapılabilmektedir. Çeşitli teknikler kullanılarak yapılan penis estetiği ameliyatlarından sonra hasta 4-6 hafta cinsel aktiviteden uzak durmalıdır.

Penis Estetik Ameliyatı Nedir?

Penis estetik ameliyatı, penisin uzunluğunu uzatmak, penisin kalınlığını arttırmak veya penisin eğriliğini gidermek için yapılan cerrahi bir işlemdir. Bu işlemler erkek hastalarımız için oldukça büyük önem taşır.

Penis Estetik Ameliyatları Hangi Durumlarda Yapılır?

Erkekler penis estetik ameliyatları hangi durumlarda yapılır sorusunu oldukça fazla sormaktadır. Erkeklerin son zamanlarda tüm estetiklerden üstün tuttuğu penis estetiği, penisin büyüklüğünün veya kalınlığının yeterli olmadığı ve penisin eğriliğinin olduğu durumlarda gerçekleştirilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda penis estetik operasyonlar gerçekleştirilebilir.

Penis Estetik Ameliyatları Nasıl Yapılır?

Penis ameliyatı genellikle genel anestezi altında yapılır. Bu işlemlerin farklı teknikleri vardır. Bu tekniklerden bazıları penisin uzunluğunu uzatmak için kullanılırken, diğerleri penisi kalınlaştırmak için kullanılır. Penis eğrilikleri de ameliyatla düzeltilebilir. Kullanılan teknikler için Google ile sitemize ulaşarak bulabilirsiniz.

Penis Kalınlaşması Kalıcı Mıdır?

Özellikle erkekler kalınlaşma ve uzatma operasyonlarının uygulanmasını ister. Bu iki işlem tek ameliyatta gerçekleştirilebilir. Penis kalınlaştırma hastanın kendi yağ dokusu ile yapıldığı için enjekte edilen yağ zamanla eriyebilir.

Bu da penis kalınlığını kaybederek eski haline dönmesine sebep doğuracak. Bu süreç hastanın metabolizmasına bağlı olarak değişmekle birlikte, kural olarak 2-4 yıl etkili olabilmektedir. Diğer sık istenen uzatma ameliyatı ise kalıcıdır. Belirgin bir görsel farklılık oluşacaktır. Özellikle genç hastalarda penis uzatma sonuçları kalıcıdır.