Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis boyu büyütme

Penis Boyu Büyütme Yöntemleri 2022

Penis boyu büyütme: Erkelerin bir kısmı izledikleri porno içeriklerden etkilenmekte ve kendi penis boylarını yetersiz bulmaktadır. Penis boyu büyütme operasyonları işte bunun gibi sebeplerle kendini mutsuz hisseden erkeklerin penis hacimlerini artırma ve penis boylarını kısıtlı da olsa uzatmak için yapılacak bir dizi operasyondur. Yapılan operasyonda uzmanlar oldukça titiz çalışmaktadır. Vücudun daha az dikkat çekecek kısımlarında açılan kesiklerden işlem gerçekleştirilir.

Genelde penis estetiği operasyonu sonrasında herhangi bir komplikasyon oluşmaz. Fakat hekimler riske atmamak için hastalarına 1 gün hastane de yatmalarını tavsiye etmektedirler. Yapılan operasyon sonrasında hastaların bir süre traksiyon cihazları kullanılmaları önerilmektedir. Ayrıca şişme ihtimaline karşı sargı uygulanmaktadır. Fakat yapılan sargı pantolon üzerinden belli olmadığından sizin hayata karışmanıza engel değildir.

Penis ameliyatı gündeme geldiği zaman karşımıza son derece titiz bir çalışma çıkar. Dolayısıyla bu tür operasyonların başarılı bir şekilde uygulanması için alanında uzman olan hekimleri tercih etmek şarttır. Ancak bu sayede penis ameliyatından beklentinizi karşılamanız da mümkün hale gelecektir. Üstelik tecrübeli bir hekimin tercih edilmesi, hasta konforu açısından da önemli kazanımları beraberinde getirmektedir.

Penis Boyu Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Modern tıbbın imkanlarıyla beraber oldukça basit bir şekilde yapılan penis estetiği operasyonları genel anestezi altında yapılmaktadır. Operasyon yaklaşık 2 saat civarında sürmektedir. Amaç penisin vücudun içine kalan ya da yağ içinde gömülü halde bunun kısmını açığa çıkararak penis ölçülerinde artış sağlamaktır. Yapılan operasyon penisin vajene girerken belirli bir açıda durmasını sağlayan asıcı bağların kesilmesini içermektedir. Böylece estetik görünüm noktasında da önemli bir kazanım elde etmek mümkün olmaktadır.

Bazı hekimler kesilen kısmın tekrar yapışmaması için araya aparatlar koymayı uygun görmektedir. Bunun haricinde penis kökünde ki yağların alınması ve sarkmış olan derinin yeniden düzeltilmesi de uzatma operasyonlarında uygulanan bir diğer yöntemdir. Ayrıca testis torbasının geriye çekilerek penisin alt kısmının daha uzun görünmesini sağlamak amacıyla çeşitli düzeltme operasyonları da yapılmaktadır. Erken boşalma sorununda olduğu gibi penis estetiği de kaliteli bir cinsel yaşam sağlamaktadır.

Penis Boyu Büyütme Estetiği Operasyonu 

Erkeklerin daha mutlu bir cinsel yaşam için tercih ettikleri penis boyu büyütme operasyonları genelde cinsel ilişkiye girmekte zorlanan ya da partnerini mutlu edemeyen beylerin yaşam kalitelerini artırmak için yapılmaktadır. 10 santim penis uzunluğu kişinin cinsel birleşme yaşaması için yeterlidir. Ama daha küçük penisler birleşme sağlamak için yetersiz kalmaktadır. Bu operasyonlarla kişinin penisi 2 ila 4 santim kadar uzatılarak fonksiyonel hale getirilmektedir.

Bu durumlar haricinde daha hacimli ve uzun penisi olmasını isteyen erkeklere de bu tür operasyonlar yapılabilmektedir. Fakat kişinin operasyondan alacağı sonuç kendisine açıklanmasına rağmen beklenti fazlaysa ya da kişi bu durumu kafasında bir takıntı haline getirmişse, bu noktada kişiye operasyon uygulanmaz bunun yerine mutlaka bir psikolojik destek alması tavsiye edilir.