Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis uzatma ameliyatı

Penis Büyütme Egzersizleri 2022

Penis büyütme egzersizleri faydalı mıdır? Esasında penis büyütme egzersizlerinin başarılı olduğuna yönelik kesin bir bilgi mevcut değildir. Bununla birlikte penis büyütme ameliyatı bilimselliği kanıtlanmış olan en etkili yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Penis büyütmenin başarılı bir şekilde sonuçlanması bu tür operasyonların alanında uzman olanlar tarafından yapılmasına bağlıdır.

Birçok erkek son yıllarda çok daha mutlu cinsel beraberlikler geçirmek için penis estetiği yaptırmaya başlamıştır. Penislerinin kalınlıklarını yeterli bulmayan bazı erkeklerse penis büyütme egzersizleri yapmayı tıbbi yardım almaya tercih etmektedirler. Yapılacak olan bu egzersizlerin temel amacı dokulara giden kan akışını artırmak ve penis hacmini geliştirmektir. Araştırma yaptığınızda karşınıza birçok farklı yöntem çıkacaktır.

Bunlar arasından en bilineni ise penisi avucunuzun içine alıp baş kısmından kavradığınız ve 15 dakika boyunca birer dakikalık setler halinde 90 derecelik bir açıyla yukarı doğru çektiğiniz yöntemdir. Bu yöntemi uygulamaya karar verirseniz mutlaka bir doktorun bilgisi dahilinde yapmanız gereklidir. Yaptığınız egzersizlerde kendinize zarar verme ihtimali bulunduğundan dikkatli davranmalısınız. Bundan dolayı penis uzatma ameliyatı gibi teknikleri tercih etmek en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Penis Büyütme Egzersizleri Mi Yoksa Ameliyatı Mı Daha Faydalıdır

Birçok insan utandığından ya da cinsel konularda kapalı olması gerektiğine dair öğretilerle büyüdüğünden dolayı yaşadıkları problemlerde yardım almamayı seçmekte ve internetten duydukları kulaktan dolma yöntemlerle sorunlarına çare bulmaya çalışmaktadır ki bu durum kişinin çok daha büyük fonksiyonel sorunlarla uğraşmasına yol açabilecek komplikasyonlara neden olabilmektedir. Üstelik birçok penis uzatma yönteminin de sonuçları geçici olmakta ve kişi egzersizi bırakınca penis eski hacmine dönmektedir.

Bu nedenle eğer penisinizin yeterince kalın olmadığınız düşünüyorsanız tavsiyemiz mutlaka bir doktordan konu hakkında yardım almanızdır. Doktorların yağ, dolgu malzemeleri gibi malzemelerle yaptığı enjeksiyon işlemleri sonuç olarak çok daha kalıcı olmaktadır. Bunun yanında yapılan işlemlerin yan etkiler gösterme ihtimali de oldukça azdır. Yani kendi sağlığınızı tehlikeye atmadan istediğiniz sonuçlara ulaşmanın yegâne yolu tıbbi yardımdır.

Penis Büyütme Ameliyatı 

Birçok doktorun genel anestezi altında yapmayı tercih ettiği penis uzatma ve penis büyütme ameliyatları bir arada yapılabilen operasyonlardır. Bir operasyonun süresi yaklaşık 2 saat kadar sürmektedir. Olası sorunların önüne geçebilmek için hastalara bir gün hastane kalmaları tavsiye edilmektedir. Hastalar operasyon sonrası kısa süreler içinde günlük hayatlarına geri dönebiliyorlar fakat doktorlar ekstra ilaçlar ve cinsel perhiz önerebilmektedir.

Penis büyütme operasyonu üç farklı şekilde yapılmaktadır. Bunlardan ilki karın ve bel bölgesinden alınan yağların enjeksiyona uygun hale getirildikten sonra penisin uygun katmanlarının arasına enjekte edilmesi şeklindedir. Vücut zamanla konulan yağı tekrar eritebildiğinden doktor bunun yerine dolgu malzemesi de kullanabilmektedir. Ayrıca vücudun görünmeyecek kısımlarından alınan dokuların penise konulması da kullanılan bir diğer yöntemdir ve penis büyütme egzersizleri ile kıyaslandığında çok daha efektiftir.