Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis Eğriliği Nasıl Geçer 2022

Penis Büyütme Nasıl Olur?

Penis büyütme nasıl olur? Penis ameliyatı aracılığıyla peniste net bir şekilde büyüme yaşanmaktadır. Yağ enjeksiyonu yöntemi ve diğer cerrahi yöntemler en mantıklı seçenekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Penis büyütme ameliyatı öncesinde hastaya operasyonun detaylarına dair bilgi verilmektedir. Böylece yaşanılacak sürecin tamamından bilgi sahibi olmak da mümkün olacaktır.

Penis boyunun yeterli olmadığını düşünen ve penisbüyütme nasıl olur merak edenler için öncelikle yapılan operasyonun modern teçhizatların da gelmesiyle beraber oldukça kolaylaştığınısöyleyebiliriz. Penis kalınlaştırma operasyonunda kesi açılmadan işlem yapıldığından dolayı iyileşme süresi çok daha hızlı olmaktadır. Genelde operasyonda acı olmamaktadır. Ama kısa süreler yağ alınan bölgelerde acı olması normal kabul edilmektedir.

Operasyon lokal anestezi ile yapılabildiği gibi kendini ameliyat sırasında rahat hissetmeyen hastalar içinse genel anestezi kullanılabilmektedir. Operasyondan sonra kişi isterse hemen taburcu olabilir. Ama doktorlar yine de bir gün hastane de kalınmasını önermektedir. Operasyon sonrası şişme olmaması için bandaj uygulaması yapılmaktadır. Ama bu bandaj dışardan görülmediği için kişi günlük hayatına devam edebilmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı

Cinsel hayatta erkekler kalın bir penisin partner için çok daha fazla zevk demek olduğunu bildiklerinden dolayı genelde penis ameliyatı yöntemlerine başvurmaktadırlar. Yapılacak olan operasyon öncelikle kişiden yağ alınmasıyla başlamaktadır. Bu yağlar bel ya da kadın bölgesinden alınmaktadır. Kişinin kendi yağlarının haricinde, vücutta alerji yapmayacak ve vücudun ememeyeceği farklı kompozit dolgularda kullanılabilmektedir.

Bu iş için özel hazırlamış olan yağlar yine özel iğneler yardımıyla kişinin penisinin uygun katmanları arasına enjekte edilir. Yapılan operasyondan sonra penis başı küçük gibi görülebilir. Çünkü penis operasyondan sonra şişebilmektedir. Gerçekten penisin ne kadar hacim kazandığı ise yaklaşık ay sonra tam iyileşme olduktan sonra belli olmaktadır.

Genelde işlem sonrası 2 santimlik bir hacimsel büyüme olmaktadır. Elbette ki son zamanlarda penis estetiği ameliyatı çok daha başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Bu durum penisin genel durumuna, kliniğin ortamına ve operasyonu yapacak olan doktorun tecrübesine göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı penis büyütme ameliyatı olacaksanız ayrıntılı bir araştırma sürecini takip etmelisiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Erkeklerin son dönemlerde sıkça yaptırmaya başladığı penis estetiği operasyonlarından biri olan penis büyütme nasıl olur diye soranlardansanız öncelikle operasyonun oldukça basit olduğunu ama seçeceğiniz uzmanı doğru değerlendirmenizi ve onun söylediklerine harfiyen uymayı unutmamanız gerektiğini söylememiz gerekir. Aksi taktirde komplikasyonlar yaşayabilir yada sizi mutsuz edecek sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Yağın penis yüzeyine mutlaka homojen bir şekilde dağıtılması gereklidir. Aksi taktirde penisin üstüne tırtıklı bir görünüm oluşabilir. Yine bu operasyonda yaşanan bir sorun uzmanın yağ miktarını ayarlayamaması sonucu penisin doğal görüntüsünü yitirmesidir. Bu durumda yeniden düzeltme operasyonları ya da yağ çıkarma operasyonu gerekebilir. Birde penis üzerinde yağ topaklanmaları olabilir. Bu durumda da topakların alınması gerekir.