Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
penis büyütme

Penis Büyütme

Penis büyütme hemen hemen her erkğin isteyebileceği bir işlemdir. Bu işlem neticesinde erkeklerin penislerinde gözle görülür farklar yaratılır. Kişinin kendine olan güveni artar ve bu cinsel ilişkinin işleyişini olumlu yönde etkiler.

Penis büyütme amacı doğrultusunda günümüzde uygulanan cerrahi yöntemler sayısı oldukça fazladır. Buna bağlı olarak birkaç yöntemin, kısa süreler içerisinde bireyin amacına ulaşacağına karşılık vaat verilmektedir.

Bunun ile birlikte her hastaya cerrahi penis büyütme işlemi uygulanamaz. Günümüzde kimi yöntemler kalıcı çözümler doğururken kimi yöntemler ise kalıcı olmayan sonuçlar doğurur. Yakın zaman dilimlerinde erkekler tarafından en çok talep gören uygulamalar arasında yağ enjeksiyonu vardır. Penis büyütme işlemini yapan hekimlerin geneli bu ameliyat yöntemini tercih eder.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Penis büyütme ameliyatı fiyatları sürekli olarak güncellenmektedir. Ekonomi şartlarının fiyatlar üzerisindeki etkisi oldukça fazladır. Fiyat kavramı operasyonun uygulandığı sağlık merkezinin donanımsal özelliklerine, tercih edilen yöntemlere ve operasyon sürelerine istinaden değişkenlik gösterebilmektedir.  Bu sebepten dolayı net bir fiyat alabilmek için Google üzerisinden sitemize ulaşın. Ardından iletişim bilgilerimiz vesilesi ile bilgilendirmelere tabi tutulacaksınızdır.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Penis büyütme ameliyatı sonrası dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Dikkat edilmesi gerekenler;

  • Penis büyütme ameliyatları yapıldıktan sonra penis bölgesi sargıya alınır. Bu işlemden en az 5 gün boyunca sargının su ile temas etmemesi gerekli kılınır. Yani yaklaşık 10 gün duş almak yasaktır.
  • İşlemden sonra cinsel ilişki sürecinin ne zaman yapılacağını doktorunuz sizlere söyler. Bunun ile birlikte bu süre yaklaşık olarak en az 1 aydır.
  • Sargıların bozulmaması adına dikkat edilmeli ve ameliyat sonrası en az 1 hafta seyahat edilmesi yasaklanmaktadır.
  • Enfeksiyon oluşumunu engelleyebilmek adına dikişler kontrol edilmeli ve bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bölgedeki hijyenin sağlanması en önemli etmendir
  • Ameliyat sonrasındaki süreçte en az 10 gün doğrudan olacak şekilde güneş ışınlarına maruz kalmamak önemlidir. Bunun ile birlikte solaryum ve buhar banyosu gibi aktivitelerden mutlaka uzak durulmalıdır.
  • İyileşme sürecinde beslenme alışkanlığı düzeltilmelidir.  Spor yapan erkeklerin en az 1 ay kadar spor ve egzersiz yapmaları yasaktırBurada yine doktorunuzun sizlere vereceği süre önemlidir. Bu operasyonlarda süre 2 aya kadar uzayabilir.