Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis kalınlaştırma ameliyatı

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis kalınlaştırma ameliyatı farklı tekniklerin uygulanması sayesinde başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Penis estetiği gündeme geldiği zaman peniste kalın bir görünümün ortaya çıkması her zaman istenmektedir. Penis kalınlaştırma ameliyatının başarılı bir şekilde uygulanıyor olması, bu tür operasyonların sıklıkla tercih edilmesini de mümkün kılmaktadır. Esasında penis büyütme ameliyatı söz konusu olduğu zaman ilk akla penis boyu gelmektedir. Oysa kimi erkenler penisin boyundan değil ince olmasından şikayetçidir. Böyle durumlarda penis kalınlaştırma teknikleri devreye girmektedir.

Son zamanlarda penis kalınlaştırma gündeme geldiği zaman ‘’yağ enjeksiyonuyla penis kalınlaştırma’’ tekniği ilk akla gelen seçenektir. Bu yöntem en çok tercih edilen yöntem olarak da ön plana çıkmaktadır. Penis inceliğinden şikayeti bulunan bireylere özel olarak uygulanan bu yöntem başarılı sonuçlar da ortaya koymaktadır. Yağ enjeksiyonu yönteminde kişinin kendisinden alınan yağ dokusu doğrudan penise uygulanmaktadır. Böylece peniste belirgin bir ölçüde kalınlaşma gözlenmektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Ve Süresi

Günümüz koşullarında uygulanan penis kalınlaştırma ameliyatı, farklı nedenlere bağlı olarak değişik sürelerde tamamlamaktadır. Burada kalınlaştırma işlemi için tercih edilen yöntem sürenin belirlenmesinde doğrudan etkilidir. Ayrıca operasyon için belirlen anestezi türü de ameliyat sürecini doğrudan etkilemektedir. Bununla birlikte penisin durumu ve penisteki hedeflenen kalınlaşmanın durumu da süre üzerine etkilidir. Bu noktada penis kalınlaştırma ameliyatının ortalama 1 ya da 1 buçuk saat gibi bir süre zarfında tamamlandığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Penis ameliyatı gündeme geldiği zaman karşımıza farklı teknikler çıkmaktadır. Burada hangi tekniğin uygulanacağı konusu doktorun tercihine göre değişiklik göstermektedir. Esasında penis estetiği işlemini gerçekleştirecek doktorun tecrübeli olması bu tür operasyonların başarısını doğrudan etkilemektedir. Bununla birlikte tecrübeli bir doktorun tercih edilmesi operasyon süresini de olumlu yönde etkilemektedir. Yine penis kalınlaştırma ameliyatının yapılacağı klinik koşullarının yeterli olması, bu türden operasyonların başarısını doğrudan etkilemektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Fiyatları Ne Kadardır?

Penis kalınlaştırma farklı tekniklerin başarılı bir şekilde uygulandığı bir operasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla bu türden ameliyatların fiyatları da farklı nedenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Burada ameliyat için uygulanacak olan yöntem fiyatların belirlenmesine etki etmektedir. Yine penis kalınlaştırma ameliyatını yapan kliniğin fiyat politikası da ücretlendirmeyi doğrudan etkilemektedir. Özellikle penis ameliyatı fiyatlarına dair kapsamlı bir araştırma yapacak olursanız, bütçenize uygun seçenekler karşınıza çıkacaktır.

Şayet penis inceliğinden yana bir şikayetiniz varsa en mantıklı seçenek olarak karşınıza penis kalınlaştırma ameliyatı çıkacaktır. Bu noktada penis kalınlaştırma ameliyatı fiyatları konusunda detaylı bir araştırma yapacak olursanız, karşınıza farklı alternatif seçenekler de çıkacaktır. Burada penis ameliyatının üst düzeyde bir performansta yapabilen bir kliniğin tercih edilmesi, tam da beklentinizi karşılayan bir operasyonu olmanızı mümkün kılacaktır. Böylece talebinize uygun bir şekilde penis kalınlaştırma operasyonunu geçirmeniz mümkün olacaktır.