Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis kalınlaştırma egzersizleri

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri

Penis kalınlaştırma egzersizleri farklı tekniklerin ön plana çıktığı egzersizlerdir. Penis inceliği sorunundan yakınan erkeklerin farklı yöntem ve tekniklere dair araştırma yapmaları gaye doğaldır. Bu noktada sıklıkla karşımıza farklı penis egzersizlerinin çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Ancak günümüz itibariyle penis kalınlaştırma egzersizlerinin ne kadar başarılı sonuçlar ortaya koyduğuna dair net bir veri elde edilmiş değildir. Dolayısıyla penis kalınlaştırma egzersizlerinin net bir şekilde peniste kalınlaşmayı ortaya koyduğunu söyleyemeyiz. Oysa penis kalınlaştırma ameliyatı gibi bilimselliği kanıtlanmış olan yöntemler peniste belirgin bir ölçüde kalınlaşmanın yaşanılmasını mümkün kılmaktadır.

Penis kalınlaştırma ameliyatı ortalama 1 ya da 1,5 saat süre içerisinde tamamlanan ve başarılı sonuçlar ortaya koyan bir operasyondur. Özellikle yağ enjeksiyon tekniği bu tür ameliyatlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Kişinin kendisinden alınan yağ dokusunun direk olarak penise uygulanmasıyla yağ enjeksiyonu tekniği uygulanmaktadır.  Bu sayede peniste belirgin bir şekilde kalınlaşma yaşanılmaktadır. Üstelik yağ enjeksiyonu tekniğiyle kalınlaşmanın ortaya konulması hasta konforu açısından da önemli kazanımları beraberinde getirmektedir.  Bu durum son zamanlarda penis kalınlaştırma egzersizleri yerine penis ameliyatının tercih edilmesini mümkün kılmaktadır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Süreci

Peniste etkili bir düzeyde kalınlaşmanın yaşanılması noktasında cerrahi operasyon en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Penis kalınlaştırma ameliyatı süreci son derece hassas olan bir süreci beraberinde getirmektedir. Dolayısıyla bu sürecin başarılı bir şekilde tamamlanması için mutlaka alanında uzman olan bir hekimden destek almak şarttır. Böylece ameliyat sürecinden istenilen etkinin elde edilmesi de mümkün olmaktadır. Ameliyat öncesinde ilk önce şikayetin ne olduğu netleştirilmektedir. Sonrasında operasyonun hedefi tespit edilmektedir.

Penisin durumu ameliyat sürecine doğrudan etki etmektedir. Çünkü ameliyatta hangi tekniğin tercih edileceği hususu penisin durumuyla doğrudan ilgilidir. Ayrıca ameliyattan elde edilmesi istenen sonucun ne olduğunun da ameliyat sürecine etki etmektedir. Burada penis kalınlaştırma ameliyatında uygulanacak yöntemin belirlenmesinden sonra ameliyat sürecine geçiş yapılmaktadır. Ameliyatın başarılı olmasında bu ameliyatı yapan hekimin tecrübesi önemlidir. Yine klinik koşulları da operasyonun başarısına doğrudan etki etmektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Ne Kadar Etkili?

Penis büyütme ameliyatı sayesinde peniste etkili bir düzeyde kalınlaşma yaşanılmaktadır. Bu durum penis boyu içinde geçerliliğini korumaktadır. Penis ameliyatı sayesinde peniste 2 ile 4 cm arasında bir büyüme kaydedilmektedir. Burada büyümenin kadar olacağı konusu penisin durumu, uygulanacak teknik ve doktorun tecrübesi doğrudan etkili olmaktadır. Ayrıca ameliyatın başarında klinik ortamı da doğrudan etkili olmaktadır.

Günümüz koşullarında penis kalınlaştırma egzersizleri yerine daha çok penis büyütme ameliyatı tercih edilmektedir. Bu durumun oluşmasında penis büyütme ameliyatının çok daha başarılı sonuçları ortaya koyuyor olması etkilidir. Burada alanında uzman olan bir doktorun terci edilmesi penis kalınlaştırma operasyonun çok daha başarılı bir şekilde tamamlanmasını mümkün kılmaktadır.