Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis uEtkili Penis Ameliyatları 2022zatma ameliyatı

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis kalınlaştırma ameliyatı, peniste belirgin bir ölçüde kalınlaşmanın yaşanılmasını mümkün kılar. Bundan dolayı son zamanlarda penis kalınlaştırma ameliyatına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Penis estetiği ameliyatları hem penisin boyunun uzamasına hem de peniste belirgin bir şekilde kalınlığın oluşturulmasına yönelik olarak geliştirilen ameliyatlardır. Penis estetiği ameliyatları sayesinde penis eğriliğinin giderilmesi de mümkün olmaktadır. Dolayısıyla penis kalınlaştırma ameliyatı da penis estetiği ameliyatları kapsamında sunulmaktadır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Hangi Durumlarda Uygulanır?

Peniste incelik sorunundan şikayeti bulunanlar açısından penis kalınlaştırma ameliyatının etkili sonuçları ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Burada penis kalınlığının yetersiz olduğu algısına sahip olan bireylerin bu algılarından kurtulmaları için penis estetiği ameliyatı tavsiye edilmektedir. Penis ameliyatı uygulanmadan önce hangi tekniğin uygulanacağı konusunun netleştirilmesi gerekmektedir. Burada penisin durumu belirleyici etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Penis kalınlaştırma ameliyatının başarılı olmasında doktorun tecrübesi ve klinik ortamı her zaman etkili olmaktadır. Dolayısıyla bu tür operasyonlar öncesinde karar vermeden önce mutlaka detaylı bir araştırma yapmak gerekmektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Şayet penis kalınlaştırma olacaksanız karşınıza farklı teknik ve yöntemlerin çıkıyor olması gayet olağandır. Penis kalınlaştırmaya yönelik operasyonlarda genellikle genel anestezi uygulanmaktadır. Ancak kimi zaman lokal anestezinin de uygulandığı bilinmektedir. Penis estetiği ameliyatları farklı tekniklerin etkili bir düzeyde kullanıldığı operasyonlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada hangi tekniğin uygulandığı konusu operasyonun yapılışını da doğrudan etkilemektedir.

Penis kalınlaştırma ameliyatından temel amaç peniste hem sarkıkken hem de dik durumdayken kalın bir görünümün oluşmasını mümkün kılmaktadır. Özellikle yağ enjeksiyonu yönteminin penis kalınlaştırmasında sıklıkla tercih edildiğini ifade edebiliriz. Bu yöntemde vücuttan alınan yağ dokusu, penise uygulanmaktadır. Yağ dokusunun penise enjekte edilmesiyle birlikte peniste belirgin oranda bir kalınlaşma yaşanılmaktadır. Böylece çok daha nitelikli bir cinsel hayatın yaşanılması da mümkün hale gelmektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrasındaki Süreç

Penis kalınlaştırma ameliyatı sırasında dikkatli olunduğu kadar iyileşme sürecinde de dikkat etmek şarttır. Burada operasyon sonrasında doktorunuzun tavsiyelerine uygun bir şekilde davranmak şarttır. Kalınlaştırma ameliyatı sonrasında penisiniz sargıya alınacaktır. Operasyondan birkaç günlük süre sonrasında sargınız çıkarılır. Operasyon sonrasında 1 ay kadar cinsel perhiz yapmanız önerilmektedir. Bu konuya dikkat etmeniz, operasyonun başarısını doğrudan etkileyecektir.

Penis ameliyatı sonrasında beslenmenize dikkat etmelisiniz. İyileşme sürecinin hızlanması noktasında beslenmeye dikkat etmeniz beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. Hatta penisiniz normale dönmeye başladığı zaman size güç katacak diyet programı uygulamanız da tavsiye edilmektedir. Bu arada beslenmede sindirimi kolay olan gıdaları tüketmeniz önerilmektedir.