Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis Sertleşme Sorununun Etkili Güncel Çözümü 2022

Penis Sertleşme Sorununun Etkili Güncel Çözümü 2022

Penis sertleşme sorununun etkili güncel çözümü 2022 yılında ameliyatlar olarak geçmektedir. Penis sertleşme sorunları için birçok cerrahi tedavi vardır. Bu cerrahi tedavi yöntemlerinin her biri kendi içerisinde farklılıklara bölünmektedir. Penis sertleşme sorunları için en iyi cerrahi tedavi şişirilebilir penis protezidir. Bu ameliyat türü oldukça etkilidir ve başarı oranı yüksektir. Ayrıca çok dayanıklıdır ve komplikasyon oranı düşüktür.

Penis Sertleşme Sorununun Etkili Güncel Çözümü 2022

Penis Sertleşme Sorunu Ameliyat Avantajları

Bir erkek olarak, ihtiyacınız olduğunda ereksiyon olabilmeyi istersiniz. Sertleşme olduğunda, penisinizdeki kan damarlarının kanla dolması ve penis sertleşmesi anlamına gelir. Bu, cinsel ilişkiye girmenizi ve orgazm olmanızı sağlar. Sertleşme sağlamada veya bunu sürdürmekte sorun yaşıyorsanız, penis sertleşme bozukluğunuz (PED) olabilir.

Penis Sertleşme Sorununun Etkili Güncel Çözümü 2022

PED için birçok tedavi vardır, ancak en başarılılarından biri cerrahidir. Ameliyat iki şekilde yapılabilir: penis yoluyla veya skrotum yoluyla. Sizin için doğru olan ameliyat türü, PED’inizin nedenine bağlı olacaktır. PED için cerrahinin birçok avantajı vardır. Birincisi, ameliyat çoğu erkekte ereksiyonları düzeltmede çok etkilidir.

Penil erektil disfonksiyon söz konusu olduğunda, cerrahinin diğer tedavi biçimlerine göre birkaç avantajı vardır. Yani ameliyat diğer tedavi yöntemlerine göre daha hızlı ve daha az rahatsızlık ile yapılabilmektedir. Ek olarak, cerrahi sorunu bütünüyle düzeltebilirken, diğer tedaviler sorunu yalnızca kısmen düzeltebilir.

Penis Sertleşme Sorununun Etkili Güncel Çözümü 2022

Penis Sertleşme Sorununun İlişkiye Etkileri

Penis, erkek vücudunun önemli bir parçasıdır ve cinsel ilişki için ereksiyon gereklidir. Bir ereksiyon sorunu, bir ilişkide strese neden olabilir. Erkek utanmış ve rahatsız hissedebilir. Bu durumda kadın reddedilmiş hisseder.

Erkek ayrıca cinsel ilişkiye daha az ilgi duyar. Yakınlıktan kaçınabilir veya daha agresif davranarak telafi etmeye çalışabilir. Kadın kendini dışlanmış ve hayal kırıklığına uğramış hissedebilir. Ayrıca yeterince çekici olmadığını veya kendisinde bir sorun olduğunu da hissedebilir. Tüm bunlar ilişkinin temellerini bozabilecek unsurlar haline gelir. Penis sertleşme operasyonarı için randevunuzu oluşturabilirsiniz.