Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis uzatma ameliyatı

Penis Uzatma Ameliyatı 2022

Penis uzatma ameliyatı 2022 son derece titiz bir çalışmanın şart olduğu bir operasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkeklerin penis boylarında iyileşme sağlayan penis uzatma modern imkanlar sayesinde oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Yapılan işlem yaklaşık 2 saat kadar sürmektedir. Bu işlem sonunda iz kalabilme ihtimali bulunduğundan dolayı uzmanlar vücudun daha az görünen yerlerin ufak kesiler açarak ameliyat yapmakta ve estetik şekilde dikiş uygulamaktadır. Böylece ilgi çekmeyen basit bir izden başka geriye bir şey kalmamaktadır.

Bu ameliyatı almayı düşünen kişilerin beklentileri yüksek olmamalıdır. Çünkü penise dışardan doku eklemek şimdilik imkansızdır. Yapılan penis ameliyatı sadece bir düzenleme işlemidir desek yanlış olmaz. Çünkü bu operasyonlar sadece cerrahi müdahale ile penisin yağa gömük kısımlarının ve içeriye uzanan kısmın dışarıya çıkarılması amaçlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda farklı tekniklerin de başarılı bir şekilde uygulanması neticesinde penis uzatma ameliyatlarının çok daha başarılı bir şekilde uygulandıklarını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır

İşinde uzman kişilerce başarılı bir şekilde gerçekleştirilen penis kalınlaştırma ve uzatma ameliyatı bir dizi operasyon şeklinde gerçekleştirilmektedir. Penisin iç kısımda kalan uzantısının dışarıya çıkarılması için öncelikle asıcı bağlar kesilir. Bu bağlar penisin açılı durmasını sağlamaktadır. Bu işlemden sonra ilişki sırasında penisin vajene girerken elle yönlendirilmesi gerekebilir. Yapılan işlemden sona uzmanlar bir süre traksiyon cihazları kullanılmasını önerebilmektedir.

Yine penisin kullanılmayan kısmını kullanılabilir hale getirmek için yapılan bir işlem penis kökünde ki yağ toplamış ve sarkmış kısmı düzenleme işlemidir. Bu işlemde sarkan kısım tekrar göbek bölgesine içerden tutturulur. Yağlar ise özel cihazlarla çekilerek temizlenir. Penisin alt kısımdan uzun görünmesi içinse testis torbası biraz daha aşağı alınır. İşlemlerden sonra peniste 2 ila 4 santim kadar uzama sağlanır. Penis uzatma ameliyatı konusunda deneyim sahibi olan bir hekimin tercih edilmesi, operasyonun başarısını olumlu yönde etkilemektedir.

Normal Penis Boyu Ne Kadardır?

Erkekler genelde izledikleri porno içeriklerden ötürü kendi penis boylarının yetersiz olduğunu yanılgısına kapılabilir. Penisin standart bir boyu yoktur. Genetik özellikler, ırksal özellikler, kişinin hormon dengesi gibi pek çok etmen penis boyunun farklı olmasına sebep olur. Ama penis boyuyla ilgili aralıklar bulunmaktadır. Eğer penis boyu 10 santimden küçükse mikro penis tanısı konulmaktadır. Bu ölçülerde kişiler cinsel ilişki konusunda da oldukça zorlanmaktadır.

10 santim ile 17 santim arasında ki ölçüler ise normal kabul edilmektedir. Genelde erkelerin penis boyları 13 santim civarlarında olmaktadır. 17 santimden büyük penisler içinse büyük penis denilmektedir. Genelde doktorlar mikro penis sorunundan mustarip olan kişilerin penis uzatma ameliyatı isteklerine daha sıcak bakmakta normal penis boyuna sahip erkeklerin ise görüşme sonrası operasyona alınıp alınmayacakları belli olmaktadır. Böylece penis ameliyatı sayesinde penis boyu etkili bir düzeyde uzatılmaktadır.