Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
2022 Penis Eğriliği Düzeltme Ameliyatı

Penis Uzatma Egzersizi 2022

Penis uzatma egzersizi başarılı sonuçlar ortaya koyar mı? Son yıllarda en çok araştırma yapıların konuların başında penis uzatma egzersizi gelmekledir. Bu konu ile ilgili çok sayıda egzersiz bulunmaktadır. Çoğu egzersizde belirli losyonların kullanımıyla ilgilidir. Ancak bu losyonlar çoğu zaman erken boşalma problemine de neden olabilmektedir. Ayrıca penis yapısı narin bir yapıya sahip olduğu için egzersizler şekilsiz bir uzamaya dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle en etkili penis uzatma yolu penis estetiği veya uzatma ameliyatı olmaktır.

Ameliyat sonrasında ki hekimler tarafından belirlenen egzersizler ile daha etkili bir uzama gerçekleşebilmektedir. Penis ameliyatı ile ilgili de çoğu kişi ön yargılı davranmaktadır. Ancak bu ameliyat acısız ve tehlike riski olmayan bir ameliyat türüdür. Penis uzatma ameliyatı sayesinde etkili bir düzeyde büyüme kaydedilmektedir. Üstelik son zamanlarda bu tür ameliyatların hasta konforu açından da ideal bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Penis Uzatma Egzersizi ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Penis uzatmak için bilinmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Bu durumlar özellikle penis sağlığı açısından oldukça önemli etkenlerdir. Penis uzatma tekniği adı altında yapılan ameliyatlardan sonra mutlaka penisin belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekmektedir. Ayrıca hekim izni olmadan kesinlikle cinsel ilişkiye girilmemesi gerekmektedir. Doktorunuzun tavsiye etmediği herhangi bir losyon veya kremin kullanılmaması gerekmektedir.

Öte yandan özellikle penis uzatmak için penis kalınlaştırma ameliyatı olan kişilerin belirli bir süre prezervatif kullanmaması tavsiye edilmektedir. Tüm ameliyat sonrasında olduğu gibi penis ameliyatlarında da bir süre şişlik veya ağrı olabilmektedir. Bu durumda tedirgin olamayıp hekiminize başvuruda bulununuz. Son olarak ise ameliyat öncesinden mutlaka doktor tavsiyelerine uyarak penisin temiz tutmamasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Penis Uzunluğu Ne Olmalıdır? Ve Nasıl Ölçüm Yapılır?

Penis toplamda 4 ana bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler uç, orta kas kısmı, birleşim alt bölümü ve vücut içinde kalan kısımdır. Bu bölümler genel olarak birbiri ile eş uzunlukta olan bölümlerdir. Ortalama her bölüm 4 ile 5 cm arasında değişiklik göstermektedir. Ancak kilo problemi fazla olan insanlarda birleşim bölgesinde ki kısım daha uzundur. Dolaysıyla penis kısa görünmektedir.

Uyarılmamış bir penisin boyu ortalama olarak 8 ile 9 cm arasında değişiklik göstermektedir. Uyarılmış halde ki bir penis ile 14 ile 16 cm arasında değişiklik göstermektedir. 14 cm uzunluğun altında ki penisler kısa penis sınıfına girmektedir. Penis boyu ölçülürken önemli olan uyarılmış halde ki ölçülerdir. Ayrıca ölçülürken alt kısım içeriye doğru bastırılmadan ölçülmesi gerekmektedir.

Penis uzatma egzersizi gibi teknikler henüz bilimselliği kanıtlanmış olan teknikler değildir. Penis uzatma ameliyatıyla bilimselliği kanıtlanan operasyonlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla penis ameliyatının peniste belirgin bir ölçüde büyüme kaydedilmesi noktasında son derece avantajlı olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.