Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis uEtkili Penis Ameliyatları 2022zatma ameliyatı

Penis Uzatma Ameliyatı

Penis uzatma ameliyatı uygulanan farklı teknikler sayesinde başarılı sonuçların ortaya konulmasını mümkün kılmaktadır. Kısa penise sahip olan insanlar penis uzatma olarak daha büyük boyutlarda penise sahip olabilir. Bu konuda erkekler genellikle çekimser davranmaktadırlar. Bu nedenle ameliyat olmaktan korkmaktadırlar. Bu yüzdende penis uzatmak için kimyasal içeriklere başvurmaktadırlar. Ancak bu kimyasal yöntemler çoğu zaman işe yaramayan ve daha zararlı sonuçlara yol açabilen yöntemlerdir.

Kısacası kısa penisin uzaması işlemi sadece penis ameliyatı ile mümkündür. Penis ameliyatı genel olarak iki şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan birincisi penis uzatmadır. İkincisi ise penis kalınlaştırma uygulamasıdır. Her iki yöntemde kesin tedavi yöntemi olup oldukça kısa süreler içerisinde gerçekleşmektedir. Ameliyat olmak için ise tek şart 18 yaşından büyük olmaktır. Özellikle son zamanlarda penis ameliyatının çok daha başarılı bir şekilde yapıldığı bilinmektedir. Burada alanında uzman olan bir hekimin tercih edilmesi, beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Penis Uzatma Ameliyatı Tehlikeli Midir?

Penis uzatmak veya kalınlaştırmak için yapılan penis uzatma ameliyatı uzman hekimler tarafından yapıldığı takdirde hiçbir tehlikesi bulunmayan ameliyat türüdür. Toplum arasında itici görünen bu ameliyat ile ilgili yanlış bilinen birçok konu bulunmaktadır. Bu konuların ilki ameliyatın prostata neden olmasıdır. Bu durum oldukça yanlış bir bilgidir. Penis uzamasının prostata karşı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.

Öte yandan penis kalınlaştırma işleminin penisin işlevselliğini yitirme tehlikesinin olduğu düşünülmektedir. Bu görüşte son derece yanlıştır. Aksine penis kalınlaştırmanın penis işlevselliğini sertlik seviyesini arttırıcı özelliği bulunmaktadır. Ayrıca yan etki olarak da bu ameliyatın hiçbir tehlikesi bulunmamaktadır. Ancak tedbir amaçlı ameliyat sonrasında mutlaka gerekli kontrollerin yapılması gerekmektedir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis kalınlaştırma işlemi penis uzatma ameliyatı işleminin bir alt türüdür. Uygulanış açısından da birbirleri ile farklıdır. Penis uzatma ameliyatı tek seferlik olup ilerleyen zamanlarda penis boyunda herhangi bir kısalma gözlemlenmez. Ancak penis kalınlaştırma ameliyatında, vücudun belirli bölgelerinden alınan fazlalık yağların penise enjekte edilir. Bu yağlar en geç 3 yıl içerisinde vücut tarafından emilmektedir.

Durum böyle olunca penis eski kalınlığına dönebilmektedir. Bu nedenle penis ameliyatı 3 yıl aralıklarla ile yapılması gerekmektedir.  Bu ameliyat yaklaşık olarak 45 dakika ile 1 saat arasında yapılmaktadır. Ameliyat sonrasında ise peniste bir nebze şişlik veya morluk oluşabilmektedir. Bu durum oldukça normaldir. İyileşme süreci ise yaklaşık olarak 1 hafta ile 10 gün arasındadır.

Penis kalınlaştırma ameliyatı özellikle yağ enjeksiyonu tekniği sayesinde oldukça başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Yağ enjeksiyonuyla penis kalınlaştırma tekniğinde penise doğrudan kişinin kendisinden alınan yağ dokusu enjekte edilmektedir. Böylece peniste belirgin bir oranda kalınlaşma etkisinin ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Bu da kaliteli bir cinsel hayatın devamı noktasında son derece önemli kazanımları beraberinde getirmektedir.