Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin

Erken Boşalmaya Güncel Çözümler

Erken boşalmaya güncel çözümler hakkında birkaç farklı çözüm önerisinde bulunabilmektedir. Çözüm önerilerinden en belirgin olan seçenek, erken boşalma ameliyatıdır. Bu ameliyatlar en etkili yöntemler arasında, ilk sırada yerini almaktadır.

penErken Boşalmaya Güncel Çözümleris büyütme

Erken Boşalma Güncel Çözümler

2022 yılında erkeklerin yatakta daha uzun süre dayanmasına yardımcı olabilecek yeni cerrahi prosedürler geliştirilmiştir. Eken boşalma ameliyatı, boşalmayı düzenlemeye yardımcı olan penis işlemlerinin yapılmasını içerir.

Bir diğer çözüm yolu olarak erkeklerin kullandığı krem veya sprey içeren prezervatif kullanımıdır. Bu yöntem her ilişkide kullanılmalıdır. Aksi taktirde sorun tekrarlanır. Kalıcı bir çözüm yolu olmamakla birlikte, bazı erkeklerde işe yaramaz. Diğer ilaç veya kremlerin kullanımı da bu şekilde işleyiş görür. Tamamen ve kalıcı bir şekilde erken boşalma sorunundan kurtulmak için tek seçeneğiniz ameliyat olacaktır.

Bu çözümlerin her birinin kendi içlerinde yararları ve sakıncaları vardır. Bu nedenle hangisinin sizin için en iyi olduğunu belirlemek önemlidir. Kişisel özelliklerinize göre erken boşalmaya çözümler geliştirilir. Bunun için doktorunuzla danışmanız önemlidir.

Erken Boşalan Erkekler Ne Yapmalı? Erken Boşalmaya Güncel Çözümler

Erken boşalan erkekler, cinsel ilişki sırasında yeterince uzun süre dayanamaz. Buna yardımcı olmak için geliştirilen ameliyatlara başvurabilirler. Ameliyat, erkeklerin erken boşalmanın üstesinden gelmelerine yardımcı olma konusunda oldukça işlevseldir.

Günümüze kadar ameliyatın güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Aynız amanda uzun vadeli herhangi bir hasara yol açmaz. Bunun dışında istenilen sonuçlara ulaşabilmek için doktor seçimi doğru yapılmalıdır.

Erken Boşalmaya Güncel Çözümler

Erken Boşalma Neden Olur?

Erkeklerin yaklaşık %50’sinin erken boşalma yaşadığı tahmin edilmektedir. Bu sorunun yaygınlığına rağmen, erken boşalma nedenleri hakkında hala nispeten az şey bilinmektedir. Bazı uzmanlar, genetik, yaş, kaygı ve stres dahil olmak üzere erken boşalmaya katkıda bulunabilecek çeşitli faktörlerin olduğuna inanmaktadır.

Ayrıca, belirli ilaçların ve yaşam tarzı seçimlerinin de PE’ye neden olan faktörler olabileceğini gösteren kanıtlar vardır. Bununla birlikte birçok erkek, tetikleyicilerin farkındalarsa ve onları azaltmak için çalışırlarsa, ilaç veya terapi gibi tedavilerden kurtulurlar.