Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Etkili Penis Ameliyatları 2022

Penis Ameliyatı Teknik ve Yöntemleri

Penis ameliyatı farklı teknik ve yöntemlerin uygulanması sayesinde başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Son günlerde en çok tercih edilen ameliyatlardan birisi de penis ameliyatı olarak ön plana çıkmaktadır. Penis ameliyatları birçok etmene bağlı olarak kişiler tarafından tercih edilmektedir. Penis ameliyatı olacak olan kişilerin mutlaka tam teşekküllü bir doktor kontrolünden geçmesi gerekiyor. Penis ameliyatları genellikle penis boyutundan yana yakınan erkeklerin tercih ettiği operasyon işlemidir. İdeal penis boyutlarının altında penis boylarına sahip olan erkeklerin psikolojik dengeleri bozulmaktadır.

Dolayısıyla penis ameliyatı hizmetleri işte tam bu nokta da devreye girmektedir. Penis kısalığı sorunu kişilerin cinsel hayatlarının negatif yönde etkilenmesine vesile olmaktadır. Penis kısa sorunu yüzünden kişiler günümüzde ilişkilerini bitirebilmektedir. Bu sorun erkeklerin psikolojik dengelerinin bozulmasında doğrudan rol oynayan en önemli fizik problemdir. Penis uzatmaya yönelik olarak operasyonların son zamanlarda çok daha etkili bir düzeyde uygulandıklarını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Penis Ameliyatı Neden Tercih Ediliyor?

Kaliteli bir cinsel yaşam kişilerin hayat standartlarının olumlu yönde devam etmesini sağlar. Penis uzatma ameliyatı sonucunda kişilerin penisleri 5 ile 6 cm arasında uzamaktadır. Böylelikle erekte olmuş bir penisin uzunluğu 17 cm boyutlarına yükselebilmektedir. Günümüzde ideal penis boyu ölçüleri yaklaşık olarak 14 ile 15 cm arasında kabul görmektedir. Bundan dolayı son zamanlarda penis uzatmak isteyenlerin de bu türden operasyonları sıklıkla tercih ettiklerini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Bu standartların altındaki penisler kısa penis olarak nitelendirilmektedir. Penis kısalığı probleminin tedavisinde organik ilaçlarda oldukça önemli rol oynamaktadır. Organik ilaçlar vasıtasıyla penis boyu büyütülebilmektedir.  Ancak bu yöntem günümüzde çok fazla etkili bir yöntem değildir. En etkili yöntem günümüzde cerrahi operasyon olarak bilinmektedir. Cerrahi operasyon neticesinde penis boyları çok hızlı şekilde büyütülmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında penis ameliyatının başarılı bir şekilde uygulanması için mutlaka profesyonel düzeyde bir hizmet almalısınız.

Penis Ameliyatı Başarısı Nasıldır?

Kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de penis ameliyatının başarı oranıdır. Penis ameliyatı başarı oranı tıp literatüründe %95 ile %98 seviyeleri arasında kabul görmektedir. Penis büyütme yöntemleri günümüzde farklılıklar göstermektedir. Fakat cerrahi yöntemler diğer alternatif yöntemlerin aksine daha başarılıdır. Dolayısıyla kişiler penis büyütme sorununun çözümünde cerrahi etkenleri tercih etmektedir. Bu tür ameliyatları olmak isteyenler gayet doğal olarak söz konusu operasyonların başarısını da merak etmektedir.

Bu ameliyat uzmanlık gerektiren bir sağlık hizmetidir. Estetik operasyon kategorisine giren bu ameliyat ihtisaslı hekimler tarafından itinalı çalışmalar eşliğinde yapılmaktadır. Penis ameliyatları sonrasında ameliyatlı bölgenin belli bir süre korunması gerekmektedir. Kişiler belli bir süre banyo yapmamalıdır. Aynı zamanda ameliyatlı bölgeye enfeksiyon riskine karşı temiz tutulmalıdır. Bölgenin enfeksiyon kapması sonucunda birçok olumsuz etmen oluşabilmektedir. Burada söz konusu işlemin profesyoneller tarafından yapılması şarttır.