Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
En Etkili Erken Boşalma Tedavileri

Erken Boşalmayı Önlemek 2022

Erken boşalmayı önlemek eliniz! Neden mi? Çünkü günümüz koşullarında erken boşalmanın tedavisi noktasında karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkmaktadır. Yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin yarısından fazlasında erken boşalma problemi yaşanmaktadır. Erken boşalma birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkabilen bir cinsel rahatsızlıktır.  Çoğu kişi erken boşalmanın tedavisinin olmadığını bilmektedir. Bu son derece yanlış bir ifadedir.

Gelişen sağlık teknolojisiyle birlikte günümüzde artık erken boşalmayı engellemek için birçok tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Ancak bu tedavilerin işe yarayabilmesi için mutlaka penisinde uygun boyutlarda ve kalınlıkta olması gerekmektedir. Çoğu insan penisin kısa veya ince olmasından oldukça utanmaktadır. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında erken boşalmaktadır.

Erken boşalmanın üstesinden gelinebilmesi için mutlaka uygun kişiye güven verecek bir penis kalınlığının oluşturulması gerekmektedir. Bunun için en iyi tedavi yolu da penis kalınlaştırma ameliyatından geçmektedir. Çünkü kimi zaman penisteki aşırı hassasiyet, erken boşalmaya neden olmaktadır. Penis kalınlaştırma ameliyatı sayesinde penisteki aşırı hassasiyet sorunun etkili bir düzeyde giderilmesi mümkün olmaktadır.

Erken Boşalmayı Önlemek Gerçekten Mümkün mü?

Erken boşalma problemi, tedavi alan hastalar göz önüne alındığında yüzde 70’inden fazlasının iyileştiği bilimsel olarak ispatlanmıştır. Erken boşalmayı önlemek tamamen cerrahi müdahaleler dışında bireyin kendisine bağlıdır.

Eğer tedavi sonrasında sürekli erken boşalma ile ilgili tereddütleri veya cinsel ilişki çekimserliği var ise bu durumda tam olarak hastalık iyileştirilemez. Tam olarak bu hastalığın iyileşebilmesi için bireyin kendisine güvenmesi ve olumsuz bir hayattan kaçınması gerekmektedir.

Penis büyütme ameliyatı sonrasında ise mutlaka boşalma durumunu kontrol etmelidir. Ancak penis büyütme ameliyatı herkes için geçerli değildir. Penis büyütme ameliyatının olunabilmesi için mutlaka hekimler tarafından onay alınması ve mutlaka erken boşalma probleminin olması gerekmektedir.

Erken Boşalma ve Penis Büyüklüğü

Japonya sağlık örgütü tarafından yapılan bir araştırmaya göre erken boşalma yaşayan erkeklerin penis büyüklüğü standartların altında olduğu tespit edilmiştir.  Bilimsel olarak bir penis boyunun 14 cm ve üstü olması gerekmektedir. Bu boyutlardan küçük penislere sahip bireyler cinsel ilişki sırasında partnerini tatmin edemediği andan erkenden boşalmaktadır. Bu nedenle ağrısız ve sızısız bir şekilde penis büyütme ameliyatı olarak erken boşalmayı önlemek için oldukça etkilidir.

Penis büyütme ameliyatı sonrasında yaklaşık olarak bir penis en az 2 cm en fazla ise 4 cm aralığında ek bir büyüklüğe kavuşmaktadır. Bu büyüme oranı penis yapısının dokusuna ve sinir yapısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Penis büyütme ameliyatı sonrasında ise bir süre özel krem veya jellerin kullanılması gerekmektedir. Bu jeller sayesinde hem sertleşme hem de erken boşalma problemlerinde azalma olacaktır. Bütün bu bilgiler ışığında günümüz koşullarında erken boşalmayı önlemek istediğiniz zaman gayet doğal olarak karşınıza farklı alternatif seçenekleri çıkacaktır.