Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
penis boyu uzatma nasıl yapılır

Penis Boyu Uzatma Nasıl Yapılır

Penis Boyu Uzatma; Penis ile alakalı kısa ve ince yapıları arasında oluşan sorunlardan kurtulmak için kullanılan yapılan ameliyatlardır. Operasyon  sonrasında kişinin cinsel organı uzunlukta Ortalama 2-5 santim kadar uzattığı söylenebilir.  Ortalama cinsel organ boyu normal olarak 12 santimetredir. Bu ameliyatın yapılması birazda kişinin  tamamıyla kendi tercihi ile ilintili bir  durumdur. İstenmesi halinde uygulanan ameliyatların  yardımı ile penis boyutları konusunda uzatma sağlanabilmektedir.

Cinsel organın boyunun daha ufak olması gibi  gerekli görüldüğü durumlarda yeterince yerine getirememesi beraberinde çiftler arasında cinsel sorunlara neden olabilmektedir. Penisi küçük erkekler için cinsel ilişkideki en büyük sorunlardan biride estetik kaygısı  ve haz kaybıdır. Bu da Partnerinin de cinsel aktiviteden haz almasına sebep oluyor.

Kişide oluşan psikolojik sorunlarının neticesinde kendini kötü hissetmesi ve cinsellikten soğumasına neden olabilmektedir. Penisi boyutuyla ilgili yaşanan bütün endişeler, yapılan Penis Boyu Uzatma operasyonları sonrasında giderilmektedir. Kişide takıntıya dönüşen bu durum zamanla, bilinçsel boyutta sıkıntılar ve bilinçaltında çok ağır travmalara neden olabiliyor. Penisi büyük olan erkek Partnerine karşı kendini güçlü hissedebilmektir.

Penis Boyu Uzatma İçin Kullanılan Yöntemler Nelerdir?

 

Penis Boyu Uzatma ameliyatlı ve ameliyatsız olarak iki ayrı şekilde çalışılır.. Sonuç olarak her iki teknik arasında pek bir fark yoktur. Ameliyatlı ve ameliyatsızda da penisiniz yaklaşık 2-3 santimetre kadar uzayacaktır. İki ayrı yöntemde de yapılarak penis boyutunda  İdeal ölçüler elde edilmesi mümkündür. Bu tür ameliyatların başarıya ulaşmış olması, cerrahi müdahaleyi yapacak olan doktorun bilgi ve tecrübesi ile ilintili bir durumdur. Penisin içerisinde asıcı bağların serbestleştirilmesi ile içerisindeki asıcı bağların serbestleştirilmesi ile penis büyütmek için dışa doğru daha fazla çıkarılması sağlanmalıdır. Bunun için de penis kökündeki derinin bir bölümünde penis sırtına kaydırılır, ereksiyonda penisin biraz daha esnemesine göre sağlatır. Penisin kökünden yani penisin gövdeyle birleşimi küçük bir kesi den penisi karın ön duvarında sabit durmasını sağlar Burada penise herhangi bir şey eklenmesi söz konusu değildir Ameliyat 1 -2 saat sürmektedir. Ameliyat sonrasında hasta anestezisini vücuttan atması için bekletilir.

Tüm erkeklerde jenital organın bir bölümü dışarıdan görünmez, bedenin içinde uzanır. Ligamentolizis, Penis Boyu Uzatma işlemin temelidir Vücudun içerisindeki bu saklı kalmış kısım, kasık kemiğine ligamentolizis ismi verilen doku ile ilişkili ve bu cerrahi yöntemler ligamentlerinin kesilmesini içerir. Ancak organın doğal eğilimi olan aşağı doğru değil, yukarı dönük ereksiyonun korunmasına desteklenmektedir. Böyle saklı kalmış bölüm dışarı çıkarılarak, görünür hale gelmesi amaçlanır. Operasyonda bağların kesilmesinin akabinde ardından bir boşluk oluşturabilir ve bağın tekrardan bağlanmasını  için hasta dokusunun ya da farklı cerrahi malzemenin boşluğa yerleştirilmesi çok önem taşır. Standart bir penis operasyonunda olanlar penisinin alt kısmındadır. Estetik manada daha iyi sonuçlar veren, penis skeçum veya penis üzerine saklı kesiler yapılarak da gerçekleşebilir. . Bu doku, organın işlevi yönünden hiçbir olumsuz rol oynamamaktadır.

Ligamentolizis Nasıl Yapılır?

Penis büyütme operasyonlarından birisi Ligamentolizis tekniği olarak isimlendirilen bu cerrahi müdahale hastanın penisini yukarı doğru bağlayan ağların serbestleştirilmesi esas alınarak yapılır. Bu teknik kullanılarak penisin içerisindeki kısım dışarı çıkarılmakta, Penis ereksiyonunun dışa doğru daha fazla çıkmasını sağlanmaktadır. Bunun için de penis kökündeki derinin bir bölümünün penisi sırtına çevirtilerek, ereksiyonunun penisin biraz daha esnemesine bağlı burada penisteki ereksiyon süresi ve gücünün cinsel ilişki için yeterli olması için sadece bir kez kere gerçekleştirilmektedir.

Diğer Yöntemler

Diğer yöntem de, organ gövdesinin leğen kemiğine bileşik olan bölümden ayrıştırılması dır. Bu işlem sırasında penisin içindeki asıcı bağ dokusu kesilmekte, ortaya çıkan boşluk penisi olduğundan daha uzun görünmesini sağlamaktadır. Ameliyat sonrasında  kemikleşme sorunu, hissizlik, kısırlık, spermlere düşme veya idrara çıkamama bunun gibi problemler yaşanmaz Her ne kadar ameliyat korkusu, iz kalma korkusu, ereksiyon vs. gibi sorunlar yaşayacağını düşünen adayların bu korkuları tamamen yersizdir. Çünkü; her cerrahi girişimde riskler mevcuttur. Amaç bu riskleri minimuma, hatta sıfıra indirgeyerek, adayın daha sağlıklı bir hayatının olması amaçtır. Bununla birlikte Scrotal lift dediğimiz testis sarkması (testis torbalarının sarkması) hastalarda pişik, koku, cinsel ilişkide rahatsızlık, özgüven kaybı gibi daha bir çok sorun yaratan, sarkık testisler aynı ameliyatta düzeltilebilir

Yağ Transferi

Penis çevresini ve boyunu büyütmede en güvenilir yöntemlerden birdir. Günümüzde erkekler tarafından oldukça tercih edilen yağ transferi diğer yöntemlerin eksik kaldığı durumda yağ transferi ile istenen sonuç elde edilmesine yardımcı oluyor.

Ameliyatın Özgüvene Katkısı

Penisin yeterli büyüklük ve kalınlığa sahip olması kişide özgüven sağlar. Cinsel hayatında sizi daha güvenli kılar. Penisin ince ve küçük olması partneriyle olan ilişkilerin daha güvensiz kılar ve ilişkiden kaçmasına neden olabilir.

 

Kimler Bu Ameliyatı Olmalıdır?

Hasta talepleri doğrultusunda yapılan ve organın işlevine etki etmeyen ameliyatlardır. Ameliyat sonrasında sebebiyle herhangi peniste işlev eksilmesi ya da gerilemesi yaşanmaz. Bu operasyonların 18 yaşı üzerindeki tüm bireylere yapılabilmektedir.