Çağlayan Mah. 2055 Sok. No:31/1 Muratpaşa / Antalya

Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Talep Formu
Bizimle İletişime Geç
Hemen Bizi Arayın

+90 535 463 53 33

Bizi Takip Edin
Penis boyu uzatma

Penis Boyu Uzatma 2022

Penis boyu uzatma yöntemleri açısından bilimselliği kanıtlanmış olan tek çözüm penis ameliyatıdır. Penis ameliyatı sayesinde peniste gözle görünür bir ölçüde bir başarı elde etmek mümkün olmaktadır. Penis ameliyatının başarısını, penisin durumu, ameliyatın yapılacağı kliniğin donanımı ve ameliyatı yapacak olan doktorun tecrübesi doğrudan etkilidir.

Çağımızın en önemli cinsel sağlık problemlerinin başında penis kısalığı problemi gelmektedir. Bu sebepten ötürü kişiler penis uzatma hizmetlerine başvurmaktadır. Penis uzatma işlemleri günümüzde uluslararası kalite standartlarına sahip hizmetlerdir. Bu hizmetlerden faydalanarak kaliteli bir hizmet deneyiminden yararlanabilirsiniz. Penis kısalığı birçok faktöre bağlı olarak oluşmaktadır. Genetik ve fizyolojik sebepler penis kısalığı probleminin oluşumunda etkili oluyor.

İdeal penis boyutu ölçüleri tıbbi olarak günümüzde 13 cm ile 14 cm arasında kabul görmüştür. Bu ölçülerin altındaki penislerin hepsi kısa penis olarak adlandırılır. Kısa penis problemi yaşayan kişilerin cinsel hayatlarında birçok olumsuz vuku bulur. Kişinin partneriyle cinsel hayatı olumsuz yönde etkilenir. Böylelikle kişilerin partneriyle araları bozulur.

Penis Boyu Uzatma Yöntemleri

Günümüzde penis boyu uzatma açısından birçok farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerin her birinin birbirinden işlevsel etkisi bulunuyor. Penis uzatma işlemleri açısından günümüzde jeller ve kremler oldukça önemli rol oynuyor. Birçok organik jel ve krem penis uzatma hizmeti sunmaktadır. Fakat bunların hiçbiri %100 kesin uzatma sonucu vermiyor.

Penis uzatma işleminin en başarılı yöntemi ameliyat olarak bilinmektedir. Cerrahi ameliyat son derece başarılı olarak biliniyor, başarı yüzdesi yaklaşık olarak %99,8 olarak kaydedilmiştir. Penis boyu uzatma işlemlerine günümüzde doktorlar tarafından karar veriliyor. Bu aşamadan sonraki süreç oldukça hassas olan bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi, önemli kazanımları da beraberinde getirmektedir.

Doktorlar gerekli testleri yaptıktan sonrapenis uzatma işlemi için kişiyle karar kılmaktadır. Böylelikle kişi cerrahi operasyona hazırlanır. Penis kalınlaştırma ameliyatı süreci içinde aynı süreç geçerliliğini korumaktadır. Penis büyütme operasyonlarının başarılı bir şekilde yapılması için mutlaka bu alanda uzmanlığını kanıtlanmış bir doktor tercih edilmelidir.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Kaç Saat Sürüyor?

Penis boyu uzatma ameliyatları son nesil teknolojik imkanlarla günümüzde yapılmaktadır. Birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi de penis boyu uzatma ameliyatı kaç saat sürer konusu olarak karşımıza çıkıyor. Ameliyatlar genellikle 1,5 saat ile 2,5 saat arasında gerçekleşmektedir. Ameliyatlarda hem lokal anestezi hem de genel anestezi kullanılmaktadır. Fakat birçok sağlık kuruluşu ve hastane genel anestezi yöntemini tercih etmektedir.

Penis büyütme işlemlerinde  en başarılı sonucu cerrahi yöntemler vermektedir. Uzman hekimler vasıtasıyla gerçekleştirilen bu işlemler son derece titiz bir şekilde gerçekleşmektedir. İtinalı bir şekilde gerçekleştirilen penis büyütme işlemleri sonucunda kişilerin penisleri yaklaşık olarak 3 ile 5 cm arasında büyümektedir. Böylelikle kişiler sağlık sorunlarından kolaylıkla kurtulma ayrıcalığına penis büyütme ameliyatı erişmiş olur.